Avui a tres quarts de deu de la nit al Pavelló Dani Pedrosa de Castellar, HC Castellar - HC Valls.
I qui segur que està de festa és el RC Castellar, que aquest cap de setmana estrena de manera oficial les noves porteries a l'estadi de Can Colobrers, enfront un equip del nord de Londres.
Dissabte a dos quarts de dues a l'estadi de Can Colobrers, partit del Rugbi Club Castellar.
A continuació l'agenda esportiva de Castellar d'aquest cap de setmana:
BÀSQUET Club Bàsquet Castellar
DISSABTE 21 NOVEMBRE
partits al pavelló Puigverd
09:00 CB Castellar mini D masculí - CB Ciutat vella
10:30 CB Castellar premini masculí - Joventut Les Corts
16:00 CB Castellar mini C masculí - BC Sant Quirze
17:30 CB Castellar infantil femení - CB Viladecavalls
19:00 CB Castellar cadet A masculí - QBasquet Sant Cugat
partits a fora
12:15 CB Sentmenat - CB Castellar júnior masculí
12:30 Sant Gabriel Ripollet - CB Castellar infantil masculí
16:00 CB Viladecavalls - CB Castellar cadet B masculí
17:45 CB Llefià - CB Castellar sènior B masculí 2a categoria
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
partits al pavelló Puigverd
10:30 CB Castellar mini B masculí - Basquet Pia Sabadell
12:00 CB Castellar mini A masculí - Creu Alta Sabadell
17:00 CB Castellar sots 21 masculí - CB Bon Pastor
19:00 CB Castellar sènior A masculí copa Catalunya - CB Alpicat
partits a fora
18:00 CB Sant Antoni Poble Sec - CB Castellar sots 25 femení
BITLLES CATALANES Club Bitlles Castellar - Club Bitlles Colobrers
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
pistes de bitlles - recinte pista d'atletisme del Parc de Colobrers
10:30 Club Bitlles Castellar - CB Camp de l'Arpa 5a lliga catalana
FUTBOL Unió Esportiva Castellar
DISSABTE 21 NOVEMBRE
camp de futbol Pepín Valls
09:00 UE Castellar infantil B - EF Barberà Andalusia
10:30 UE Castellar aleví C - Sabadell Nord CF
10:30 UE Castellar aleví F - Roureda VDF
12:00 UE Castellar benjamí C - Granollers EC
12:00 UE Castellar aleví E - Polinyà At.
13:30 UE Castellar cadet B - Júnior FC
15:30 UE Castellar juvenil A - EF Barberà Andalusia
partits a fora
09:45 EF Base Ripollet AD - UE Castellar benjamí F
10:15 Roureda VDF - UE Castellar aleví D
10:30 Sabadellenca UE - UE Castellar benjamí D
11:30 UFB JABAC Terrassa - UE Castellar benjamí E
11:45 Sabadellenca UE - UE Castellar prebenjamí C
12:15 Sant Quirze Vallès FC - UE Castellar escola
12:30 Cercle Sabadellès 1856 - UE Castellar prebenjamí A
13:30 EF Base Ripollet AD - UE Castellar aleví B
13:45 Sant Quirze Vallès FC - UE Castellar infantil A
15:00 EF Base Ripollet AD - UE Castellar infantil D
15:30 Can Rull R. T. CFU - UE Castellar cadet A
16:00 EF Sabadell - UE Castellar cadet C
16:00 EF Barberà Andalusia - UE Castellar juvenil B
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
camp de futbol Pepín Valls
09:00 UE Castellar benjamí A - Cercle Sabadellès 1856
09:00 UE Castellar aleví A - Sant Quirze Vallès FC
10:15 UE Castellar prebenjamí B - Badia del Vallès CD
11:30 UE Castellar infantil C - La Romànica CF
13:00 UE Castellar femení - La Roca PBBCF
17:00 UE Castellar amateur A 2a catalana- Gironella CF
partits a fora
08:30 Sabadellenca UE - UE Castellar veterans
10:00 Can Trias UD - UE Castellar benjamí B
12:00 Tibidabo Torre Romeu UD - UE Castellar amateur B 3a catalana
FUTBOL SALA Futbol Sala Castellar i Futbol Sala Coral
DISSABTE 21 NOVEMBRE
pavelló Joaquim Blume
09:30 FS Castellar benjamí A - Montcada FS
16:00 FS Castellar infantil A - Roger's Atlètic Català FS
17:15 FS Castellar cadet B - Sant Andreu AE
partits a fora
10:10 Palau Solità i Plegamans CFS 2007 - FS Castellar infantil B
13:00 Escola Pia Sabadell - FS Castellar cadet A
16:00 Ripollet FS - FS Castellar prebenjamí
16:15 Sallent - FS Coral Castellar
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
pavelló Joaquim Blume
11:30 FS Castellar aleví B - Maristes Sant Joan CE
13:00 FS Castellar juvenil B - Sant Cugat FS
partits a fora
09:00 Joventut L'Hospitalet CE - FS Castellar aleví A
19:00 Barri Can Calet CFS - FS Castellar sènior
HOQUEI Hoquei Club Castellar
DIVENDRES 20 NOVEMBRE
pavelló Dani Pedrosa
21:45 HC Castellar sènior 1 cat - HC Valls
DISSABTE 21 NOVEMBRE
pavelló Dani Pedrosa
19:00 HC Castellar aleví B - HC Sentmenat
partits a fora
15:45 CP Folgueroles - HC Castellar benjamí A
16:00 CHP Sant Feliu - HC Castellar iniciació A
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
pavelló Dani Pedrosa
10:00 HC Castellar iniciació B - CH Les Franqueses
11:00 HC Castellar prebenjamí - UE La Garriga
12:00 HC Castellar benjamí B - CP Manlleu
partits a fora
12:30 CH Ripollet - HC Castellar sènior 2 cat
TENNIS TAULA Associació Amics tennis Taula Castellar
DISSABTE 21 NOVEMBRE
partits a fora
17:00 CTT La Pobla de Lillet - ATT Castellar A 2B fase lliga
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
recinte firal - Espai Tolrà
11:00 TT Parets - ATT Castellar 1a fase lliga
11:00 TT Parets - ATT Castellar B 2B fase lliga
11:00 Mollet 2002 TT - ATT Castellar 3a fase lliga
VOLEIBOL Club Futbol Sala Castellar - secció de voleibol
DISSABTE 21 NOVEMBRE
partits al pavelló Puigverd
12:30 FS Castellar cadet femení voleibol - AEE IES Jaume Mimó
12:45 FS Castellar juvenil A femení voleibol - CN Sabadell
partits a fora
10:00 AMPA Sagrada Família - FS Castellar juvenil B femení voleibol
DIUMENGE 22 NOVEMBRE
partits al pavelló Puigverd
10:30 FS Castellar sènior femení voleibol - Voleibol Sant Fruitós